konya şeker torku

Kategoriler

Diğer videolar

Geniş ekran

Vatandaşın Vekilden ilginç isteği: “Çay ve sütünüz varsa geliriz”

1 kişi beğendi / 1 kişi beğenmedi
06 Ağustos 2016, C.tesi , 2 yıl önce eklendi.
Fetullahçı Terör Örgütünün 15 Temmuz’daki darbe girişimi sonrasında, bütün yurtta olduğu gibi Konya’da da nöbetler devam ediyor. Konyalılar akşamları Mevlana Meydanında nöbet tutuyor, gündüz işleri ve aileleri ile ilgileniyor.
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, bugünkü nöbetini AK Parti Konya İl Başkanlığında vatandaşları dinleyerek geçirdi.

Sosyal Medya hesabı üzerinden Konyalıları İl Başkanlığına davet eden Babaoğlu, bir vatandaşın ilginç bir isteği ile karşılaştı. Milletvekili Bababoğlu, “Bugün AK Parti İl Başkanlığımızda nöbetçiyim. Hangi partiden olursanız olun, gelin o geceki kahramanlığınızı konuşalım. Çayımız çok.” Şeklinde attığı twite ilginç yorumlar geldi.

Sosyal Medyadaki bu davete cevap veren Konyalıların bazıları etliekmek isterken bir vatandaş da çocukları için süt ikramı istedi. Mehmet Özcan adlı vatandaş “Sayın vekilim biz nöbetlere ailecek katılıyoruz, 2 çocuğa tahammülünüz olursa bir de çayın yanında bolca sütünüz varsa oradayız” diye mesaj yazdı.

Bu ilginç isteği çocukların videosu ile bildiren vatandaşa Milletvekili Babaoğlu, “O iki çocuk bizim geleceğimiz İnşallah. Hemen süt almaya çıkıyorum” diye cevap verdi.

Yorumlar

Benzer Videolar