konya şeker torku

Kategoriler

Diğer videolar

Geniş ekran

Erdoğan Bedesten'de o dükkanı ziyaret etti

2 kişi beğendi / 2 kişi beğenmedi
14 Ekim 2016, Cuma , 3 yıl önce eklendi.
Kılıçarslan Şehir Meydanındaki toplu açılış ve temel atma törenine katılmak için Konya'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bedesten gezisinde daha önce söz verdiği bir ziyareti de gerçekleştirdi. Erdoğan, bakanlarla birlikte Nasip İrfan Kundura'da esnafla buluştu.
Toplu açılış ve temel atma törenine katılmak için Konya'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Kapu Camii'nde kıldı. Erdoğan daha sonra Bedesten esnafının sevgi gösterileri altında daha önce söz verdiği bir ziyareti gerçekleştirdi. Nasip İrfan Kundura'nın sahibi Abdullah Dölek'i ziyaret eden Erdoğan, esnafın ikramlarını tattı. Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği Bedesten Projesi'nin konuşulduğu ziyarete esnaf Tevfik Dündar da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyarete katılan bakanlara Konya esnafının kendilerine olan desteğini anlattı ve bu konuda tüm Konya'ya teşekkür etti. Abdullah Dölek ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tarihi Bedesten'in altın anahtarını hediye etti. Erdoğan, daha sonra Konya Valiliği'ne geçti.

Yorumlar

Benzer Videolar