konya şeker torku

Kategoriler

Diğer videolar

Geniş ekran

Fabrikada dev miting!

6 kişi beğendi / 2 kişi beğenmedi
05 Nisan 2017, Çarşamba , 1 yıl önce eklendi.
Türkiye 16 Nisan’da yapılacak tarihi halk oylamasına kilitlendi. Saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Konya Milletvekilleri de toplumun farklı kesimleriyle buluşuyor.

Konya Milletvekilleri Uğur Kaleli ile Halil Etyemez’in bu kez adresi Konya’nın dev firmalarından Aydınlar Oto Yedek Parça A.Ş’nin fabrikası oldu. Üretiminin yüzde 95’ini yurt dışına satarak Konya’da ihracat alanında zirvede bulunan, ayrıca İstanbul Sanayi Odası’nın ilk 500 sıralamasında Konya’yı temsil eden firma, milletvekillerini coşkuyla karşıladı.
Yaklaşık 2 bin 500 çalışanıyla istihdama büyük katkıda bulunan fabrikadaki ’evet’ çalışması biranda dev bir mitinge dönüştü.

Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer’in de katıldığı mitingde AK Parti Konya Milletvekilleri Halil Etyemez ile Uğur Kaleli işçilere hitaben birer konuşma yaptı. 16 Nisan halk oylamasının Türkiye için önemine dikkat çeken vekiller, çalışanlardan destek istedi. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen fabrika mitingi işçilerin gür ’evet’ sesiyle sona erdi.

Fabrika yönetimi ve işçiler ile milletvekillerinin sıcak diyalogları da dikkat çekti.

Yorumlar

Benzer Videolar