konya şeker torku

Kategoriler

Diğer videolar

Geniş ekran

İşte Konya’da 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan olay anına ait görüntüler

1 kişi beğendi / 1 kişi beğenmedi
06 Ocak 2018, C.tesi , 12 ay önce eklendi.
Konya’nın Ereğli ilçesinde bir iş yerine düzenlenen silahlı saldırıda 3 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı. Gözaltındaki şüphelinin itirafıyla bu olay öncesinde bir kişinin daha öldürüldüğü ortaya çıktı. Saldırı anı cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
Konya’nın Ereğli İlçesinde silahlı saldırı şoku yaşandı. Hacı Mütahir Mahallesi Çavuşlu Sokağı’ndaki Aygın Apartmanı’nda bulunan bir inşaat firmasına ait büroya silahlı saldırı düzenlendi. Olayda Şaban Kurtsal, İsmail Kurtsal ve İbrahim Gök olay yerinde hayatını kaybetti.
Ağır yaralanan Müslüm Gök, ilk müdahale sonrasında Konya’ya sevk edildi. Şüpheli Cem K, olaylarda kullandığı 3 adet av tüfeğiyle güvenlik güçlerine teslim oldu. Şüpheli ifadesinde bu olaydan önce bir kişiyi daha öldürdüğünü söyleyince polis ekipleri harekete geçti ve Savaş Kaynak’ın cesedi kanal içinde bulundu.

- Saldırı anına ait görüntüler ortaya çıktı -

İnşaat firmasına ait büroya yaphılan silahlı saldırı anı cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde bürodan gelen silah seslerinin ardından bir kişinin silahıyla dışarı çıkması ve olay yerinden uzaklaşması görülüyor.

Yorumlar

Benzer Videolar