konya şeker torku

Kategoriler

Diğer videolar

Geniş ekran

Mehmet Akif Yılmaz aday adayı oldu

8 kişi beğendi / 6 kişi beğenmedi
03 Mayıs 2018, Perşembe , 12 ay önce eklendi.
Ak Parti 27. dönem Konya Milletvekili aday adayı Mehmet Akif Yılmaz, KONTV Ana Haber’e konuk oldu.

Yılmaz,“Bürokrasiyle çok içli dışlı olduğumuz için hizmetin ilimize taşınmasındaki zorlukları yaşadık. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği tıkanıklık sistem değişikliğiyle ortadan kalkacak. Türkiye’de hızlı karar alma imkanı sağlanacak. Bu süreç çok önemli. Seçimlerden sonra alınacak kararlar bunu ortaya koyacak. Bunun için bizde canla başla çalışacağız.“ dedi.

Yılmaz, “Bu davanın bir neferi olarak, birlikte yeni hedeflere ulaşmak, hizmet etmek için, tüm teşkilat, hemşehri ve dostlarımdan, duâlarını ve desteklerini bekliyorum. “ dedi.

Mehmet Akif Yılmaz kimdir?

1970 yılında Konya’da doğdu. 1989 yılında Konya İmam Hatip Lisesi mezuniyetinin ardından, Selçuk Üniversite Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. 1995-2002 yılları arasında Sinop ilinde öğretmenlik yaptı. 2002 Kasım ayında yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinden sonra TBMM’de AK Parti Sinop Milletvekili Mustafa Öztürk, 2007 Yılında AK Parti Konya Milletvekili Hüsnü Tuna, 2011 yılından bugüne kadar ise AK Parti Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu’nun danışmanlığı görevini yürütüyor. Mehmet Akif Yılmaz, TİMAV’ın kurucu üyesidir.
Çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında çalışmalarda bulunan Yılmaz MEMUR-SEN ve EĞİTİM-BİR-SEN Sinop kurucu başkanlıklarını yaptı. Milli Gençlik Vakfı Sinop İl Başkanlığı görevlerini yürüten Mehmet Akif Yılmaz, Merkezi Ankara’da bulunan Cihannüma Derneği’nin kuruluşunda bulunmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar

Benzer Videolar