konya şeker torku

Kategoriler

Diğer videolar

Geniş ekran

Döner bıçağı, balta ve sopa! Kanlı baskın kamerada

0 kişi beğendi / 0 kişi beğenmedi
21 Mayıs 2015, Perşembe , 4 yıl önce eklendi.

Döner bıçağı, satır, bıçak, balta ve sopalarla yapılan baskında işyeri sahibi ve oğulları ağır yaralandı.


Olay anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Araçtan tek tek inen ve ellerindeki döner bıçağı, satır, bıçak, balta ve sopalarla işyerine giren kalabalık, ortalığı adeta savaş alanına çevirdi. İşyerine girer girmez işyeri sahibi ve oğullarını hedef alan kalabalık, ellerindeki aletlerle saldırıya geçti. Saldırı ile birlikte işyeri sahibi baba Hasan Deniz baltayla başından, oğullarından Seyithan Deniz ve Muhammet Deniz ise kalbinden ve karnından aldıkları darbelerle ağır yaralandı.


 


Yaklaşık 15 dakika süren kanlı kavganın ardından saldırganlar işyerini yaya olarak terk etti. Saldırıya uğrayan taraf son bir hamleyle minibüse saldırmak istedi. Ancak minibüse atlayan saldırgan olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Kavganın ardından yaralılar işyeri önünde bir süre yardım bekledi. Ardından yaralılar hastaneye sevk edildi ve olay yerine gelen polis konuyla ilgili soruşturma başlattı.


İşyerinin güvenlik kamera kayıtları inceleme altına alınırken kavganın nedeni yapılacak soruşturmanın ardından netlik kazanacak.

Yorumlar

Benzer Videolar